Ata Evleri Asma Kapı 1
Al
end-hl250
Kaşmir Mavi Orkide 1
Kayar Katlanır Kapı Beytepe Konakları
Seksiyonel Kapı uyg
previous arrow
next arrow

 

Çalışma hayatına 1999 yılında başlayan Paksoy Yapı Otomasyon Sistemleri, otomatik kapıları ile günlük hayatı kolaylaştıran ve güven veren ürünleri ile ihtiyacınızı kusursuz karşılamaktan ödün vermeyen firmamız, taleplerinizi en kısa sürede cevaplamaktan ve size özel kusursuz hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Günümüzde artan araç sayısı ile beraberinde getirdiği trafik sıkışıklığı otoparkların önemini her geçen gün biraz daha hissettirir hale gelmiştir. Sahip olduğumuz araçların ve yapıların güvenliği, değerleri göz önüne alındığında, otoparkların ve garajların şehir yaşamında ne kadar önem arz ettiği bir kez daha görülmektedir. Paksoy yapı, otopark sorununa sunduğu pratik ve profesyonel çözümlerle, estetiğe önem verenler için şık garaj ve bahçe kapıları ile size alanında en iyiyi sunmak ve ürünlerini geleceğe taşımak amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Otomatik garaj ve bahçe kapılarının bize verdiği güveni, hayatımızı kolaylaştıran kullanımı ve yapılarımıza verdiği değeri ile günümüz hayatının sabit bir parçası haline gelmiştir. Bu ürünleri tercih ederken, kontrol ettiğimiz marka, ürün menşei, garanti süreleri gibi birçok başlığın yanı sıra uygulayan firmanın deneyim ve teknik bilgisi uygulamanın ömrünü belirleyen yegane faktördür. Bu konuda profesyonelleşen yapısı ile siz değerli müşterilerimizin özel otomasyon çözümlerine uygun cevabı bularak, mükemmel müşteri hizmeti sağlayan PAKSOY; eğer istenirse farklı markalarda da hizmet vererek, garaj ve otopark otomasyonu konusunda sektörde bütünlük sağlamaktadır.

Paksoy Yapı Otomasyon Sistemleri alanında deneyimli çalışanlarından oluşan arıza servis ekibiyle, yaptığı işin her zaman arkasında olduğunu, kullanıcının sadece ihtiyacını karşılamayı değil sorunlarını da gidermeyi amaç edinmiştir. Arıza servis ekibimiz en geç (1) iş günü içerisinde size çözüm sunmaktadır.