menü tel
0533 490 19 90
Facebook Twitter

Özel Hidrolik Sistemler ve Road Blocker

 Özel Hidrolik Sistemler  ve  Road Blocker Hidrolik emniyet bariyerleri Güvenliğin yüksek olduğu koruma açıklığının geniş olduğu başka sistemlerin uygulanamadığı yerler için Firmamız tarafından geliştirilen güvenli kolay kullanılabilen uzun ömürlü sağlam bir sistemdir. Sistem 220 volt 50 Hz. Elektrikle çalışmakta olup düşük voltajla çalışan modelleri mevcuttur. Hidrolik bir güç ünitesi ve hidrolik pistondan oluşan hareket mekanizması -20 ile +70 C derece sıcaklıkta sürekli hizmet verecek yapıdadır.

İsteğe bağlı olarak açılma kapanma süreleri ayarlanabilmektedir. Soğuklardan etkilenmemesi için ATF otomatik şanzıman yağı kullanılmakta çok soğuk ortamlarda çalışmasını teminen termostatlı ısıtıcı ilave edilmektedir. Sistem elektrik kesintilerinde manuel olarak açılıp kapatılabilecek el pompasına sahiptir.

Bariyer Yapının durumuna göre istenilen ebatta üretilmekte olup taşıma kapasitesi 6.000 kg.dan 15.000 Kg. a kadar imal edilebilmektedir. Hidrolik emniyet bariyerleri Hayatımızı kolaylaştıran diğer sistemler gibi Elektronik kontrol kartlarına sahip olup, Çalışma emniyetleri optik emniyet fotoselleri tarafından sağlanmaktadır. Sistemin kullanımı uzaktan kumanda kartlı geçiş sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

UZAKTAN KUMANDALI ÖZEL ÜRETİM SİSTEMLER APARTMAN ÖNÜ DİKEY PARK YERİ BARİYERLERİ
Apartman önü dikey park yerleri için firmamız tarafından geliştirilen rampa tip bariyerler dikey park yerinin kısa olduğu yerler için uygun ve güvenli bir seçenektir. 50 cm.lik bir kazı ile kolayca montajı yapılan sistem dikkat çekici renklere boyanarak kullanıcıların herhangi bir kazaya neden olmadan park etmelerine imkan sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ile kullanılan sistem araç park yerinin başkaları tarafından kullanımını engeller.

Apartman önü dikey park yerleri için firmamızın geliştirdiği Profil bariyer sistemi 12 mt. açıklığa kadar alanları güvenle kapatabilmektedir. Dikey park yeri araç boyundan uzun ise bu sistem çok ekonomik olarak uygulanmakta uzaktan kumanda ile yere inen bariyer ayarlanan süre sonunda tekrar kalkarak park yerinizi yabancı işgalcilere karşı korumaktadır. Hidrolik olarak çalışan sistem yerde 20 cm.lik bir kazı yapılarak montajı yapılmaktadır. Kötü niyetli kişilerin tahrip edemeyeceği kadar sağlam ve güvenlidir. Opsiyonel olarak trafik ışığı ve ikaz lambaları kullanılabilir.

Aşırı Yoğun araç trafiğinin olduğu kontrollü giriş ve çıkış kapıları için firmamız tarafındanimal edilmiştir. Mekanik ve yay dengeli kollu bariyerler bu yoğunluğa ancak birkaç aydayanabilmektedir. ömürlü bir malzeme olan yayları kırılmakta zamanında farkedilmeyen budurum redüktör sisteminide bozarak bariyere kullanılmaz hale getirmektedir. Firmamızıngeliştirmiş olduğu hidrolik bariyer sisteminde redüktör ve yay sistemi yoktur bu nedenle
yıllarca hiç bir sorun çıkarmadan hizmet verecek teknik yapıya sahiptir.

ÇOK YOĞUN KULLANIMA UYGUN HİDROLİK BARİYER SİSTEMLERİ
Kullanıcıların konfor ve güvenliğini düşünerek tasarlanmış olan dairesel açılır kapılar bazenistenmeyen kişilerin içeri girmesini engellemezbu nedenle daha fazla güvenlik gerektiren elçilik gibi yerler için firmamız tarafından yapılan bu kapı acil durumlarda emniyet fotoselini iptal ederek 1500 – 2000 Kg itme gücü ile kapanan özelliğe sahiptir.

Yana kayar tip kapıların uygulanamadığı yerlerdedairesel açılır tip kapılardan başka çözüm yoktur.Dairesel tip açılır kapılar için geliştirilen otomasyon sistemi ise giriş çıkışyoğunluğununfazla olduğu sitelerde uzun ömürlü olmamaktadır. Bu nedenle firmamızın imal etmiş olduğu kapı ölçülerine göre hidrolik pistonlar kapılara uygulanmakta ve uzun yııllar boyunca güvenle kullanılmaktadır.

Montaj yeri uygunsuzluğu nedeniyle normalkapıların uygulanamadığı Araç asansörleri içinfirmamız tarafından tasarlanan kapı başarı ileuygulanmış olup aynı zamanda uzaktankumanda ile asansörü kullanma imkanısunmaktadır.asansör platformu ile bina arasınainerek çalışan sistem asansör aşağı inince asansör kuyusunu emniyete almak için otomatik olarak tekrar kalkacak elektronik kontrol ünitesine sahiptir.


Yük Asansörü Kapısı:
Hidrolik sistemle çalışan yük asansör kapısı 11.50 mt. genişliğindedir. Hidrolik sistemi tamamen firmamız tarafından tasarlanmış olup elektronik konrol ünitesi asansör kontrol paneli ileuyumlu çalışmaktadır.

Kapı ebatlarının büyük ağırlıklarının fazla olduğu yerlerde kullanılan dikey olarak hareketli kapıların kapı ağırlıkları kurma yay sistemi ile dengelenerek hidrolik pistonlar yardımıyla kaldırılmakta altında çalışanların güvenerek durduğu fabrika kapıları Paksoy firması elemanları tarafından tasarlanarak uygulanmaktadır.

Yayaları durdurmadan araç girilerini engelleyen ve kötü niyetli kişilerin tahrip etmesine izin vermeyecek sağlamlıkta otopark bariyerleri . Uzaktan kumanda ile kullanılmakta olup güvenliği optik fotoseller ile sağlanmaktadır.