menü tel
0533 490 19 90
Facebook Twitter

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Panjur ve Kepenk Sistemleri Ev ve işyerlerinin dış etkenlerden korunmasını sağlayan ekstrüzyon alüminyum ve poliüretan dolgulu çelik palet seçenekleriyle farklı beklentilere tam uyum sağlayan kepenk sistemleri güvenlik, konfor, yalıtım ve kullanım kolaylıklarıyla beklentilerin üzerinde çözümler sunar.

Panjur ve kepenk sistemleri;
* Kışın soğuktan
* Yazın sıcaktan
* Fırtına ve şiddetli rüzgardan
* Güneş ışınlarından
* Ses ve gürültüden
* Sert ve yabancı cisimlerden
* Hırsızlardan
* Yabancı bakışlardan korur.

Panjur ve kepenk sistemleri villa-apartman pencereleri, iş merkezi gibi yapıların pencereleri, işyeri ve dükkan kepenkleri, balkon kapatmaları, zorunlu ve özel durumlarda garaj kapıları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Transpa Forza Şeffaf Stor

Kullanım Yeri Ve Teknik Özellikleri : 
Transpa Forza kepenk sistemi alışılmış olan sac, alüminyum kepenklerin yerini almaktadır.Bunun başlıca sebebi vitrinlerde bulunan ürünlerin gece ve gündüz teşhirini sağlar.Emniyetli bir ürün olan Transpa Forza Şeffaf kepenkler tamamen kapalı olduğundan mikro delikli kepenklere göre daha dayanıklı olup vitrinlerin tozlanmasını engeller.

Hırsızlıklara karşı güçlü bir mekanik dirence sahiptir.Yağmur,çamur,güneş gibi mevsimsel etkilerde yıpranmaz.Transpa Forza şeffaf kepenklerin kullanım sahası mağaza vitrinleri,bankalar,bujiteri vitrinleri,butik kapı ve vitrinleridir.

Transpa Forza aynı zamanda villalarda balkon kapatma sistemi olarak kullanılmaktadır.

Transpa Forza şeffaf kepenklerde çalışma sahasının aydınlanması amacıyla işyerlerinde kullanılmaktadır.

En önemli özelliği ise mevcut kepenk profilleri ile kombine kullanılabilmesidir.